click for English version  
 


SÜBAÇAD | Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri

Görev dönemi:
3. Dönem (1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2020)

     20 Aralık 2014 tarihinde toplanan üçüncü genel kurulda oy birliği ile seçilerek 3 yıllığına göreve getirilen SÜBAÇAD Yönetim Kurulu asıl üyelerimizin mesleki ve örgütsel unvanları ile görevleri:
Ruhay Aldık | www.subacad.org
Ruhay ALDIK
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Başkan Yardımcısı

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Bahadır Çapar | www.subacad.org
O. Bahadır ÇAPAR
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Başkan

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi

Özay Şen | www.subacad.org Abdussamet Dal| www.subacad.org
Özay ŞEN
Öğretmen
Sayman

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Abdussamet DAL
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Orhan Avşar | www.subacad.org
Orhan AVŞAR
İşletmeci
Sekreter

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi

SÜBAÇAD | Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Görev dönemi: 3. Dönem (1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2020)

     20 Aralık 2014 tarihinde toplanan üçüncü genel kurulda oy birliği ile seçilerek 3 yıllığına göreve getirilen SÜBAÇAD Yönetim Kurulu yedek üyelerimizin mesleki unvanları ve örgütsel görevleri:

Zübeyde Çapar | www.subacad.org Mustafa Aytır | www.subacad.org Benya Bakır Şen | www.subacad.org Salih Kanaatbilen | www.subacad.org Esin Yalçın | www.subacad.org
Zübeyde ÇAPAR
Ziraat Mühendisi
Y.K. Yedek Üyesi
Mustafa Aytır
Grafik Sanatçısı
Y.K. Yedek Üyesi
Benya BAKIR ŞEN
Öğretmen
Y.K. Yedek Üyesi
Salih KANAATBİLEN
İktisatçı
Y.K. Yedek Üyesi
Esin YALÇIN
Su Ür. Yük. Müh.
Y.K. Yedek Üyesi

SÜBAÇAD | 2. Dönem Yönetim Kurulu
Görev dönemi: 2. Dönem
(1 Ocak 2015 - 31 Aralık 2017)

     1 Ocak 2015 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında ikinci dönem SÜBAÇAD Yönetim Kurulu'nu oluşturan kıymetli üyelerimizin mesleki unvanları ve örgütsel görevleri:
Bahadır Çapar | www.subacad.org
O. Bahadır ÇAPAR
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Başkan

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Ruhay Aldık | www.subacad.org Orhan Avşar | www.subacad.org Özay Şen | www.subacad.org Abdussamet Dal | www.subacad.org
Ruhay ALDIK
Su Ür. Yük. Müh.
Başkan Yardımcısı

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Orhan AVŞAR
İşletmeci
Sekreter

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Özay ŞEN
Öğretmen
Sayman

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Abdussamet DAL
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Yönetim Kurulu Asıl Üyesi

SÜBAÇAD | 1. Dönem Yönetim Kurulu
Görev dönemi: 1. Dönem
(4 Ağustos 2012 - 31 Aralık 2014)

     4 Ağustos 2012 ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında birinci dönem SÜBAÇAD Yönetim Kurulu'nu oluşturan kıymetli üyelerimizin mesleki unvanları ve örgütsel görevleri:
Bahadır Çapar | www.subacad.org
O. Bahadır ÇAPAR
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Başkan

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Esin Yalçın | www.subacad.org Ruhay Aldık | www.subacad.org Özay Şen | www.subacad.org Nazım Altan | www.subacad.org
Esin YALÇIN
Su Ür. Yük. Müh.
Başkan Yardımcısı

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Ruhay ALDIK
Su Ür. Yük. Müh.
Sekreter

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Özay ŞEN
Öğretmen
Sayman

Yönetim Kurulu Asıl Üyesi
Nazım ALTAN
Bürokrat
Yönetim Kurulu Asıl Üyesi


SÜBAÇAD | Kurucu Yönetim Kurulu
Görev dönemi: Kuruluş (15 Mart 2012 - 4 Ağustos 2012)

     15 Mart 2012 tarihinde derneğimizin kuruluşunu gerçekleştirerek ilk genel kurulun tesisine kadar (4 Ağustos 2012) SÜBAÇAD Yönetim Kurulu'nu oluşturan kıymetli üyelerimizin mesleki unvanları ve örgütsel görevleri:
Bahadır Çapar | www.subacad.org
O. Bahadır ÇAPAR
Su Ürünleri Yüksek Mühendisi
Kurucu Başkan
Esin Yalçın | www.subacad.org Zübeyde Çapar | www.subacad.org Derya Niron | www.subacad.org Salih Kanaatbilen | www.subacad.org Özay Şen | www.subacad.org Levent Erkol | www.subacad.org
Esin YALÇIN
Su Ür. Yük. Mühendisi
Kurucu Üye
Zübeyde ÇAPAR
Ziraat Mühendisi
Kurucu Üye
Derya NİRON
İşletmeci
Kurucu Üye
Salih KANAATBİLEN
İktisatçı
Kurucu Üye
Özay ŞEN
Öğretmen
Kurucu Üye
I. Levent ERKOL
Su Ür. Yük. Mühendisi
Kurucu Üye

CAPAR trafik